אודות


סטופר הינה המשווקת הבלעדית בישראל של מותגים מובילים רבים כגון: ערכות הלייזר טאג המתקדמות בעולם, בובות הפרווה של חברת AURORA, צעצועי סדרת הטלוויזיה טובוט, TOBOT , ליין צעצועי התינוקות דובר העברית קידז דילייט, מוצרי סטאר קידז ועוד

טובוט - TOBOT סדרת הלהיט!

סדרת הטלוויזיה שכבשה את העולם- הטובוטים הם מכוניות שיכולות לשנות צורה ולהפוך לרובוטים עם מיומנויות לחימה מיוחדות. טובוט X, טובוט Y, טובוט W ועד רבים.

חוויית הלייזר טאג אצלכם בבית!

הטרנד החם של קרבות הלייזר תופס תאוצה ומתרחב אל מעבר לחדרי הלייזר גם הביתה. ילדים ונוער יכולים לשחק בלי הגבלה, עם ערכה חדשה הכוללת שני רובי לייזר ושני וסטים לבישים. ערכת הלייזר כוללת שני רובי לייזר המגיעים עם טווח פגיעה ודיוק של 50 מטר, חמישה מצבי ירי שונים ורטט בזמן פגיעה. אפשר לשחק עם הווסטים או בלעדיהם, לפי העדפת השחקנים. ניתן לחבר מספר ערכות למשחק קבוצתי מהנה מרובה משתתפים. ערכת קרב לייזר הכוללת 2 רובים ו-2 וסטים. טווח פגיעה של 50 מטר! רטט בזמן פגיעה!

בובות הפרווה של חברת AURORA - מהטובות בעולם!

בובות הפרווה האיכותיות של חברת אורורה המובילה בעולם. יוהו וחברים, חדי קרן מנצנצים, כלבים, חתולים ועוד. מתאימים לכל גיל!

ערכות מדע National Geographic

ערכות מדע לילדים סקרנים מבית נשיונל ג'אוגרפיק. הערכה מכילה שרידים אמיתיים מהטבע ומאפשרת לילדים לחוות את נפלאות כדור הארץ!

מוצרי התינוקות של KD קידז דילייט

ליין איכותי של צעצועי תינוקות דובר עברית, זוכה פרסים רבים ברחבי העולם. כולל השלט הראשון שלי, הסמארטפון הראשון לי ועוד.

סטאר קידז

צעצועי התינוקות איכותיים של סטאר קידז הכוללים צעצועים קלאסיים רבים כגון מגדל טבעות, הך בפטיש, חיות קופצות, קוביות בנייה רכות ועוד.

בובות STAR KIDZ

סדרת הבובות MY FIRST BABY של סטאר קידז. בובות מתוקות ואיכותיות, כל בובה מגיעה עם תעודת לידה.