אודות


סטופר הינה המשווקת הבלעדית בישראל של מותגים מובילים רבים כגון: ערכות הלייזר טאג המתקדמות בעולם, בובות הפרווה של חברת AURORA, צעצועי סדרת הטלוויזיה טובוט, TOBOT , ליין צעצועי התינוקות דובר העברית קידז דילייט, מוצרי סטאר קידז ועוד

טובוט - TOBOT סדרת הלהיט!

סדרת הטלוויזיה הקוריאנית שכבשה את העולם- מבוססת על דמויות של רובוטי ענק - הטובוטים -מכוניות שיכולות לשנות צורה ולהפוך לרובוטים עם מיומנויות לחימה מיוחדות. טובוט X, טובוט Y, טובוט W ועוד שהופכים לדמויות של מכוניות שונות ומלווים שני אחים ואת אביהם המדען. כולם יחד יוצאים למשימות שונות כמו הצלת ילדים מבריונות והתנדבות בקהילה. הסדרה מצליחה בכל העולם ואף זכתה לליין צעצועי רובוטים המבוססים עליה.

חוויית הלייזר טאג אצלכם בבית!

הטרנד החם של קרבות הלייזר תופס תאוצה ומתרחב אל מעבר לחדרי הלייזר גם הביתה. ילדים ונוער יכולים לשחק בלי הגבלה, עם ערכה חדשה הכוללת שני רובי לייזר ושני וסטים לבישים. ערכת הלייזר כוללת שני רובי לייזר המגיעים עם טווח פגיעה ודיוק של 50 מטר, חמישה מצבי ירי שונים ורטט בזמן פגיעה. אפשר לשחק עם הווסטים או בלעדיהם, לפי העדפת השחקנים. ניתן לחבר מספר ערכות למשחק קבוצתי מהנה מרובה משתתפים. ערכת קרב לייזר הכוללת 2 רובים ו-2 וסטים. טווח פגיעה של 50 מטר! רטט בזמן פגיעה!

בובות הפרווה של חברת AURORA - מהטובות בעולם!

בובות הפרווה האיכותיות של חברת אורורה המובילה בעולם לייצור בובות פרווה. יוהו וחברים, חדי קרן מנצנצים, כלבים, חתולים ועוד. קו המוצרים כולל בובות המיוצרות מחומרים באיכות גבוהה ביותר מפרווה רכה ואיכותית ומוצעים במחירים שווים לכל נפש. מתאימים לכל גיל! אורורה - מובילה עולמית בבובות פרווה באיכות גבוהה, המציעה מגוון מרשים של יותר מ 3,500 בובות פרווה. בובות הפרווה של אורורה נמכרות משנת 1981 בעשרות אלפי חנויות ברחבי העולם.

ערכות מדע National Geographic

ערכות מדע לילדים סקרנים מבית נשיונל ג'אוגרפיק. הערכות מכילות שרידים אמיתיים מהטבע ומאפשרות לילדים לחוות את נפלאות כדור הארץ! בין הערכות: ערכות חפירה ארכיאולוגיות למציאת שרידים אמיתיים של דינוזאור וכרישים, ערכת הר געש – בנה הר געש וצור התפרצות וולקנית, ערכת גבישי קריסטל ועוד.

מוצרי התינוקות של KD קידז דילייט

ליין איכותי של צעצועי תינוקות דובר עברית, זוכה פרסים רבים ברחבי העולם. הסמארטפון שלי, השלט שלי והלפטופ הראשון שלי, הם רק חלק מקו המוצרים שיגרום לילדכם להרגיש שהם משחקים עם הדבר האמיתי, ולכם לדעת שאתם מפקידים בידיהם צעצוע בטוח שיתרום להתפתחותם. המוצרים עברו את כל בדיקות התקן, ייעוץ פסיכולוגי והגהות לשוניות, גרפו פרסים מובילים בענף הצעצועים הבינלאומי ונמכרים במחירים שווים לכל נפש.

סטאר קידז

צעצועי התינוקות איכותיים של סטאר קידז הכוללים צעצועים קלאסיים רבים כגון שטיח מים לתינוק, גליל מעודד זחילה, מגדל טבעות, הך בפטיש, קוביות בנייה רכות ועוד. כל הצעצועים עברו בדיקות מכון התקנים ובטיחותיים לתינוקות.

בובות STAR KIDZ

מגוון בובות מתוקות ואיכותיות המתאימות לכל גיל. סדרת הבובות MY FIRST BABY של סטאר קידז - בובות תינוק מתוקות בגדלים שונים עם אביזרים שונים. כל בובה מגיעה עם תעודת לידה. סדרת הבובות STAR GIRL - בובות 18" יפות וריאליסטיות. כוללות סטים שונים של אביזרים לשעות רבות של משחק והנאה.